NEW STEP BY STEP MAP FOR درب اتوماتیک شیشه ای

New Step by Step Map For درب اتوماتیک شیشه ای

New Step by Step Map For درب اتوماتیک شیشه ای

Blog Article

درب های اتومات متحرک فروشگاه ها، بانک ها، پارکینگ منازل ویلایی و مجتمع های مسکونی، مراکز خدماتی و بیمارستان ها، از جمله مکان هایی هستند که از درب اتوماتیک برای ورود و خروج، در آن ها استفاده شده است.

البته برخی از جکهای پارکینگی شفت کوتاهی دارند ولی به علت قدرت بسیار بالا می توان از آن بازوها برای درب تک لنگه نیز استفاده نمود.

درب‌های کشویی یا اسلایدینگ با توجه به عملکردی که دارند بهترین گزینه برای مکان‌های عمومی مناسب است. در چنین مکان‌هایی که افراد زیادی رفت و آمد دارند استفاده از درب‌های کشویی منجر به سهولت رفت و آمد مصرف کنندگان خواهد شد.

جک توانا ماشین از نظر امکانات هیچ نقطه ظعفی نسبت به جک های برند دنیا ندارد و قیمت پایینی را نسبت به کیفیت برای گرفتن بازار به خود اختصاص داده است در نهایت درب برقی پارکینگی توانا ماشین برای اماکنی با رفت و آمد بالا نتخابی خوب برای مکان های پر تردد به حساب می آید .

این درب می تواند مانند درب شیشه ای اتوماتیک، به صورت خودکار و از طریق سنسور باز و بسته شود و یا مانند درب اتوماتیک پارکینگ، از طریق ریموت باز و بسته شود.

موتور این جک پارکینگی بسیار قوی است؛ طوری که برای درب‌های صنعتی و پارکینگی قابل استفاده می‌باشد و می‌تواند نیازهای آن‌ها را به خوبی برآورده سازد.

مهمترین ویژگی مشترک بین درب های اتوماتیک، عدم نیاز به نیروی فیزیکی برای باز و بسته کردن درب است، این ویژگی به خصوص در محیط هایی با کاربران خاص مانند درب اتوماتیک شیشه ای افراد سالمند، مراجعان پر تردد و فضا های عمومی و خصوصی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، انبار ها و فضاهای پرتردد، بسیار کارامد است.

که درطی یک ده تلاش و انجام بیش از صدها پروژه با تکیه بر نیروهای متخصص و مجرب خود به ارائه خدمات به مشتریان می پردازد. آدرس

درب‌ اتوماتیک اسلایدینگ علاوه بر شیشه از فلز نیز ساخته می‌شوند. درب‌های فلزی کشویی برای ساختمان‌های صنعتی و ورودی پارکینگ‌های خانه‌ها به کار درب اتوماتیک می‌روند.

دارای کنترل باکس هوشمند با قابلیت اتصال به تمام سیستم های بانکی را دارد.

هم‌چنین اصلی‌ترین اجزای استفاده شده در درب شیشه ای اتوماتیک است، که نتیجه استفاده از آن، امنیت بیشتر برای درب و مراجعین است.

بعد از انتخاب و آماده سازی شیشه سکوریت، درب ما نیاز به یک فریم یا چهار چوب دارد تا شیشه های برش خورده در داخل این فریم ها قرار گیرند. آلیاژ این فریم ها از فلز آلومینیوم است که با روش های الکترواستاتیک کوره ای یا آنودایز، رنگ آمیزی می شوند.

برای خرید جک پارکینگ اتوماتیک معیار های زیادی وجود دارد می توانیم با خوان مقاله نکات خرید قبل از خریدن جک پارکینگی انتخاب مناسب با بودجه و ساختمان خود را داشته باشید جک پارکینگی توانا ماشین یکی از بهترین برند های بازار و جزو پرفروش ترین جک ها پارکینگی می باشد در ادامه به مشخصات آن می پردازیم .

اپراتور درب درب اتوماتیک شیشه ای اتوماتیک شیشه ای یونیک دارای قابلیت زیادی است که به طور مختصر این قابلیت ها در لیست آمده است:

Report this page